Klienci

W wyniku naszych rygorystycznych procedur weryfikujących, przedstawiamy wyłącznie odpowiednich kandydatów. Pozwala to skupić się naszym Klientom na ich głównej działalności, podczas gdy my zajmujemy się potrzebami rekrutacyjnymi.

Specjalizujemy się w metodzie direct search i executive search, ale w przypadku pilnej potrzeby, jesteśmy w stanie rekomendować kandydatów w zaledwie kilka dni.

Nasi konsultanci na bieżąco prowadzą rozmowy z kandydatami, których oceniamy jako wysokiej klasy ekspertów, bez względu na to, czy aktualnie realizujemy projekt, który odpowiada ich kwalifikacjom. Pozwoliło to na stworzenie solidnej bazy kandydatów, ciągle aktualizowanej i dającej możliwość reakcji w ekspresowym czasie.

Kandydaci

Każdy jest inny, dlatego poszukiwanie pracy powinno być traktowane indywidualnie. Dla kandydatów jesteśmy wsparciem na każdym etapie procesu rekrutacji, identyfikujemy dokładnie to, czego dany kandydat szuka i weryfikujemy, czy dana oferta jest dla niego odpowiednia. Znamy naszych klientów bardzo dobrze.

Naszym celem jest to, żeby zminimalizować stres, który może wiązać się ze znalezieniem zatrudnienia.

Otrzymujemy oferty z różnych sektorów i wspieramy zatrudnianie we wszystkich branżach więc widzimy różnice występujące w podejściu pracodawców i wyznawanych przez nich wartościach. Przygotowujemy kandydatów do rozmowy, począwszy od skupienia się nad prawidłowym przygotowaniem CV, poprzez dostarczenie wiedzy na temat potencjalnego pracodawcy, aż do dbałości o jasną komunikację i zachowanie kluczowych zasad przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.